.

On My Wishlist #1 - Divergence

4. září 2012 v 20:43 | Briannag |  On my wishlist
Meme z dílny Book Chick City.
Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy, které bychom si chtěli pořídit. Mohou to být novější, starší i knihy, které ještě nevyšly.
***


Kniha: Divergence Divergence
Autor: Veronica Rothová
Díl: 1
Vydáno: 2012
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 344
Žánr: YA, dystopie
Doporučený věk:

Anotace: Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí jí do cesty přivede osudového kluka - úchvatného, ale taky trochu nesnesitelného. Beatrice zjišťuje, že ve společnosti, která se jeví tak dokonalá, vzrůstá napětí a hrozící nebezpečí lze zažehnat jen jedním způsobem, který ji ale možná zničí. (zdroj obrázku a anotace: nakladatelství CooBoo)

Proč si jí chci pořídit: Miluju dystopie a Divergence se mi líbila natolik, že chci, aby měla svoje místo i v mé knihovně. Byla to první dystopie, kterou jsem četla a stejně jako mnoho ostatních blogerů jsem jí naprosto propadla. Příběh dívky, která v šestnácti musí udělat největší rozhodnutí v životě a může všechno ztratit je ten, na který se nezapomíná. Hrozně se těším až vyjde další díl, ale o tom až příště :-)

Divergenci můžete zakoupit ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama