.

Oh my wishlist #3 - Banka těl - Mladší

6. října 2012 v 11:35 | Briannag |  On my wishlist
Meme z dílny Book Chick City.
Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy, které bychom si chtěli pořídit. Mohou to být novější, starší knihy i knihy, které ještě nevyšly.
***


Kniha: Banka těl - Mladší
Autor: Lissa Price
Díl: 1
Vydáno:
Nakladatelství: Fortuna Libri
Počet stran: 344
Žánr: YA, romantika, dystopie
Doporučený věk: bez omezení

Anotace:
Během smrtelné nákazy zahyne většina lidstva. Díky zázračnému léku, podávanému zpočátku jen velmi starým a velmi mladým lidem, zůstanou na živu jen starci a děti - a ti najednou stojí proti sobě. Mladým se chce žít a starým se nechce zemřít.
Aby se děti uživily, pronajímají prostřednictvím tajné organizace svá těla bohatým starým lidem, kteří chtějí znovu okusit mladost - a prodloužit si život. Hlavní hrdinka tohoto napínavého románu, Callie, se nechtěně připlete do cesty intrikářskému senátorovi, který chce vydělat jmění na tom, že těla dětem jednoduše ukradne a pronajme je navěky... Callie najednou neví, komu může důvěřovat - a do toho ji zasáhne láska...
(zdroj obrázku a anotace: nakladatelství Fortuna Libri)

Proč si jí chci pořídit: Knihy Banka těl - Mladší jsem si všimla u někoho na blogu. Děj mi přijde dost zajímavý, navíc se jedná o dystopii, což je jeden z mých nejoblíbenějších žánrů. Nejvíce mě ale na této knize zaujala obálka, přijde mi hrozně zvláštní a zajímaá a moc ráda bych ji měla ve své knihovně.
Knihu Banka těl - Mladší můžete zakoupit ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama