.

Oh My Wishlist #6 - Ahoj z nebe

24. listopadu 2012 v 21:33 | Briannag |  On my wishlist
Meme z dílny Book Chick City.
Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy, které bychom si chtěli pořídit. Mohou to být novější, starší knihy i knihy, které ještě nevyšly.
***


Kniha: Ahoj z nebe
Autor: Laurie Frankelová
Díl: -
Vydáno: 2012
Nakladatelství: Fortuna Libri
Počet stran: 304
Žánr: romantika, (k zamyšlení), drama ?
Doporučený věk: 15+

Anotace:
Sam Elling vymyslí algoritmus, s jehož pomocí vám počítač naprosto neomylně najde vhodného partnera. Mysleli byste, že se za to dočká mimořádné prémie? Kdepak! Sam za to dostane výpověď - ukáže se totiž, že jeho program je tak geniální, že páry, které se díky němu seznámili, se nerozcházejí - a firma tak přichází o klienty.
Sam se díky svému programu seznámí s Meredith a když jeho milované zemře babička, s níž se nestačila rozloučit, vymyslí pro ni algoritmus, s jehož pomocí může s babičkou dál chatovat, e-mailovat skypovat… Ukazuje se, že jeho nový program je zlatý důl… Přinese však vítězství nad smrtí lidem opravduštěstí?
(zdroj obrázku a anotace: nakladatelstv Fortuna Libri)

Proč si jí chci pořídit: Ahoj z nebe, je kniha, která mne svou anotací dost zaujala. Osobně od ní očekávám, že jí probrečím od první stránky do poslední a několik dní se nad ní budu hluboce zamýšlet. Takových knih mnoho neznám a jsem ráda, že jsem pravděpodobně narazila na další.
Knihu Ahoj z nebe si můžete zakoupit ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megamax Megamax | Web | 26. listopadu 2012 v 16:17 | Reagovat

Máš zájem o to že by ses zučastnil/a aktualní bleskovky a získal/a diplom jestli ano tak se jí zůčasti na novém blogu Megamax kde stačí zodpovědět pouhých šest otázek no tak tedy hodně štěstí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama