.

Konec světa

20. prosince 2012 v 20:12 | Briannag |  Ostatní
Je úžasný čas 20:12, 20.12. 2012.


Je to poslední magické datum na hodně dlouho, protože 20.13. jaksi nebude. Zítra by měl nastat konec světa, vlastně už za pár hodin. Co si o něm myslíte? Bude/nebude? Možná už teď je nějaká apokalyptická katastrofa a já o tom jen nevím, protože tenhle článek píšu s téměř týdením předstihem.
Já osobně zastávám názor že "něco" ať už hmatatelného nebo jen duševního se stát musí. Protože mi přijde, že situace se hrotí na všech frontách. Někonečné zdražování a snižování platů už se téměř nedá zvládnout, já osobně každý měsíc řeším, jak zaplatím další měsíc školy. Potřebuju nové kalhoty, dříve jsem to tolik řešit nemusela, jenže bohužel, ty časy už dávno minuly... ale je fakt, že jsou na tom lidi podstatně hůře a že to ještě není takový problém. Další ukazatele, jsou zprávy, plné tragédií, úmrtí, nehod... Nejistota v hodnotách. Spousta lidí věří (bohužel) v katolickou církev, postupem času ale na ní vyplouvá stále více špinavostí. Mimochodem ty církevní restituce jsou vrchol. (Já osobně s nimi nesouhlasím, jak nejvíc to jde...!)
Nedávno jsem četla článek, že jsou zaplavené Benátky. Nevím jestli to ještě platí, ale i v této souvislosti byl zmíněn konec světa.
Ale hlavně je to takový nepokoj, neklid, který mi přijde, že pulzuje celouo společností.
Něco se podle mě stane...

Ideální by bylo srovnání hodnot a návrat k přírodě a k tomu, co je skutečně důležité.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama