.

Noční tvorové

15. prosince 2012 v 1:36 | Briannag |  Téma týdne
"To je jasné, přece upíři!" To bylo první co mne napadlo, když jsem si přečetla toto téma. V dnešní společnosti jsou upíři velmi časté téma, vyskytují se v knihách, filmech, seriálech...
Takže se ptám, jaký upír je Vás nejoblíbenější? A protože tohle je blog zaměřený zejména na knihy, tak mi ještě prozdraďte, kterou knížku o upírech máte nejraději?


Já osobně jsem měla hodně ráda Edwarda z Twilightu v knihách, jenže filmové zpracování mi to pokazilo. A pak jsem se dostala k Upířím deníkům a Damonovi. Líbil se mi na první počtení (ale zatím jsem je nedočetla), nicméně nedávno jsem během cca týdne nepřetržitého koukání zhlédla všechny dosud natočené díly seriálu Upřích deníků a k počtení jsem přidala i pohled. Já obvykle razím názor, že jakmile knihu natočí tak to zkazí a neznám jediný film/seriál, který by překonal svou knižní předlohu až na jeden. Upíří deníky!!! Damonův sarkastický humor, cynismus i skrytá zranitelnost... Jeho nepřekonatelné grimasy a neodolatelný vzhled, to je prostě BESTOVNÍ!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama