.

RC Recenze: Angličtina v kostce - Gramatika

14. září 2013 v 19:34 | Briannag |  RC Recenze

Přehledný přehled anglické gramatiky

Kniha: Angličtina v kostce - Gramatika
Autor: Iva Dostálová
Díl: -
Vydáno: 2013
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 151
Žánr: naučný
Doporučený věk: bez omezeníAnotace:
Učíte se anglicky? Moderní učebnice koncipovaná jako pracovní sešit vám podrobně a jasně vysvětlí anglickou gramatiku. Součástí učebnice jsou cvičení a testy k ověření získaných znalostí. V závěru učebnice je i klíč ke kontrole správných řešení. Učebnice je vhodnou pomůckou nejen pro maturanty a středoškoláky ale i pro samostudium.Autor - Iva Dostálová: Napsala velké množství knih na téma výuky angličtiny.

Hodnocení obálky:Obálka je laděna do tmavě modré barvy, která má původ v anglické vlajce, která zdobí spodní část obálky. Nadpisy jsou červené, bílé a modré. Uprostřed obálky je kostka, která je u všech učebnic kostce. Obálka se mi líbí a opravdu oceňuji její vzhled odkazující na anglickou vlajku. Dávám 4/5.

Obsah:V knize najdeme přehled anglické gramatiky a cvičení na procvičení nabytých znalostí. Správné odpovědi ze cvičení si můžeme zkontrolovat v klíči na konci učebnice.

Hodnocení:Naprosto perfektně udělaná učebnice angličtiny nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří uvítají utřídění svých gramatických znalostí. Získané vědomosti si můžeme utřídit v přehledných cvičeních.
  • Velké množství cvičení

  • Více by se mi vyhovovaly tvrdé desky.

Závěr: Učebnice je naprosto perfektní, jak obsahově, tak počtem a stylem cvičení. Rozhodněji doporučuji všem, kteří mají zájem se naučit něco nového z anglického jazyka, nebo si upevnit stávající znalosti.

90 %
Za poskytnutí výtisku k recenzi, děkuji nakladatelství Fragment.

Zdroj obrázku a anotace: nakladatelství Fragment.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama