.

RC Recenze: Hříchy darebáka

30. prosince 2014 v 15:10 | Briannag |  RC Recenze
Stará láska nerezaví

Kniha: Hříchy darebáka
Autor: Anna Randol
Díl: -
Vydáno: 2014
Nakladatelství: Baronet
Počet stran: 320
Žánr: romantika
Doporučený věk: od 15 let
Anotace:
Když Olivia Swiftová před deseti lety zradila Claytona Campbella, myslela si, že už ho nikdy neuvidí. Teď jsou však nuceni spolupracovat, rozluštit tajemnou šifru a odhalit záhadné výboje dávno zapomenuté sítě ruských špionů. Olivia Claytona bezesporu přitahuje, ale může jí v nebezpečí svěřit svůj život?

Autorka - Anna Randol: Narodila se v jižní Kalifornii a žije zde se svou rodinou do dnes. Už od dětství ráda snila a vymýšlela si příběhy, což jí vydrželo do současnosti. Více informací se o ní můžete dozvědět na jejích stránkách www.annarandol.com

Hodnocení obálky:Obálka působí dost dobře. Je vyvedená v pěkné vínové barvě a vypadá opravdu zajímavě a troufla bych si říci, že až luxusně. Rovněž se mi líbí, jak šaty ženy na obálce v barvě krve, skvěle ladí s obálkou. Uděluji 3/5.

Obsah:Před lety udělala Olivia osudovou chybu a v nevědomosti zradila chlapce, který ji miloval a tím ho poslala na smrt. Její skutek ji změnil celý život, který zasvětila tomu, aby odčinila zlo jež způsobila. Ale když se nyní po letech setkává s domnělým nebožtíkem, neví, co si má myslet. Co se stalo s chlapcem, který ji miloval a kdo je tento zatrpklý pomstychtivý muž, stojící před ní?


Hodnocení:Knížka se mi celkem líbila, ale rozhodně se nedá říct, že by byla něco extra. Bylo docela zajímavé sledovat, jak si Olivia a Clayton k sobě hledají znovu cestu a překonávají překážky jež je rozdělují… Ale, když zhodnotím děj jako celek, tak se nejednalo o nic do by se mi nesmazatelně vrylo do paměti a týdny či měsíce bych na to vzpomínala.

Závěr: Toto byla zatím nejslabší knížka, kterou jsem od autorky četla, a i když nebyla vyloženě špatná, příliš mne nenadchla. Ale jako u všeho i v této otázce je velice důležitý osobní vkus jednotlivých čtenářek a tak nepochybuji, že se najde spousta těch, které budou knihou nadšeny.

60 %
Za poskytnutí výtisku k recenzi, děkuji nakladatelství Baronet.Zdroj obrázku, anotace a informací o autorce: nakladatelství Baronet..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama