.

Já, já, já, only me

Výsledek voleb 2013

26. ledna 2013 v 15:57 | Briannag
Já jsem nikdy nebyla vlastenec, viděla jsem, jak jak se na Čechy kouká v zahraničí a tiše jsem se styděla. Přesto si nevzpomínám, kdy jsem se styděla, za svoji příslušnost k tomuto národu tolik, jako když ve volbách zvítězil M. Zeman. Jsem znechucená a velice zklamaná! Ale budiž, zvolili jste si, tak si to užijte! Já jsem ještě dost mladá na to, aby až dojde na moje slova a na ty pravděpodobně dojde, abych začala žít v zahraničí.

Stydím se a našeho prezidenta i za národ, který si ho zvolil!

Průběžné výsledky volby prezidenta 2013

12. ledna 2013 v 15:19 | Briannag
Tak nevím, jak vy, ale já jsem z průběžných výsledků celkem znepokojená. Zeman naskočil do čela a stále se drží ve vedení a my jen můžeme urputně doufat, že se nepřehoupne přes magických 50%.
Zeman se mi jako člověk silně hnusí a takového prezidenta si jako hlavu země nedokážu představit. Naopak držím palce v tuto chvíli druhému kandidátu Karlu Schwarzenbergovi, pro mnoho důvodů, které můžeme shrnou pod větu:
Na Hrad patří šlechtic!

Šlechtic je v mých očích člověk silných morálních zásad, neposkvrněný skandály a který se ctí přestál situace, ve kterých se ukázal jeho charakter...

Proč Briannag?

26. května 2012 v 18:19 | Briannag
Vždycky jsem měla slabost pro všechno irské a keltské, takže logicky když jsem hledala svou novou blogovou identitu začala jsem prohlížet odpovídající jména. Původně jsem hledala jméno na A, protože to jsou mi jména nejbližší. V úvahu připadaly:
 
 

Reklama