.

Ostatní

Osobnější blog

31. srpna 2013 v 17:06 | Briannag

Víte, tak jsem přemýšlela a možná je na čase udělat blog trochu osobnější. Když jsem si ho zakládala, říkala jsem si, že o osobní blog nestojím, že už jsem svůj milovaný osobní blog měla a i když už na něj nepřispívám, mám ho dodnes a další už k ničemu nepotřebuji.

Pak jsem si to, ale rozmyslela. Tento blog mám už déle než rok a začala jsem ho mít celkem ráda a dospěla jsem k názoru, že by mohl zaplnit díru, která zůstala po mém prvním blogu.

Katherine Pierce

27. srpna 2013 v 19:48 | Briannag
Víte, když se tak dívám na tohle video a zauvažuju nad seriálovou Katherine, kdo se může divit tomu, že je taková, jaká je? Sebrali jí dítě, aby si zachránila "život" musela se zabít a po té co toto všechno překonala zjistila, že záchranou svého života odsoudila všechny, které milovala na smrt. Hrozně se mi líbí závěr videa, kde naříká nad mrtvými těly své rodiny z toho hlasu je opravdu cítit bolest, která člověka vnitřně trhá na kusy.

Nina Dobrev je skutečně dobrá herečka.

Reálná realita

22. března 2013 v 13:21 | Briannag

Zase jednou ve mně knížka z nakladatelství CooBoo vzbudila hluboké zamyšlení. Jedná se o knížku Legenda z pera autorky Marie Lu. Konkrétně mě zaujala myšlenka, co všechno běžný občan neví. Kolik informací mu ti nahoře zatajují! Jako první mě napadají léky.

Konec světa

20. prosince 2012 v 20:12 | Briannag
Je úžasný čas 20:12, 20.12. 2012.

Já věřím na víly! A jo a jo a jo!

17. září 2012 v 12:16 | Briannag
Já věřím nejen na víly, ale i na elfy, vodníky a tajná společenství výjimečně nadaných lidí ! A jo a jo a jo!

Můj domácí mazlíček - fotodokumentace

6. srpna 2012 v 18:33 | Briannag
Po článku na téma Můj domácí mazlíček se objevila žádost o bráchovu fotku. Tu mohu poskytnout jen z části. Bráchu jsem smazala (budu ráda, když bez utrhaných končetin přežiju ten článek, za fotku bych letěla z okna).
Jednou jsme byli na výletě a hádejte pod čím jsem si ho vyfotila.... Brácha je pryč, ale cedule zůstává :-)
 
 

Reklama